Kategorie

Online poradna

Jak postupovat při zadání dotazu:

  • Vyplňte nadpis dotazu a text dotazu. Text dotazu se zobrazí u vybraných pracovníků, kteří zajistí odpověď.
  • Po odeslání příspěvku Vám přijde potvrzovací mail na adresu, kterou jste uvedli při zadávání příspěvku.
  • Odpověď i Vaše otázka se objeví veřejně na webu, až po jejím odpovězení ze strany Městské policie. Odpovědi jsou podávány zpravidla do 1 týdne.
  • Provozovatel této rubriky bude odpovídat výhradně na dotazy týkající se činnosti Městské policie Přerov. Nebude zveřejňovat a reagovat na dotazy vybízející k rasové nesnášenlivosti, dotazy obsahující vulgarity či urážky jednotlivců nebo skupin osob - stejně jako osobní útoky na jednotlivce či příspěvky podepisované záměrně jmény jiných občanů za účelem jejich diskreditace. Takové texty budou smazány stejně jako příspěvky nemající vztah k problematice Městské policie a „anonymní“ příspěvky.
  • Na příspěvky, které nebudou formulovány jako dotaz, nebude odpovídáno. Různá upozornění či podněty (např. nefungující veřejné osvětlení, poškozené odpadkové koše, závady na chodnících, vodovodech, plynovodech apod.) budou předávány přímo kompetentním zaměstnancům magistrátu, orgánům města nebo dotčeným správcům sítí k vyřízení.
  • Vyhrazujeme si právo zaslat ve výjimečných případech odpověď spolu s odůvodněním tohoto postupu pouze na Vámi zadaný e-mail.

Vyhledávání v otázkách a odpovědíchVyhledat:     
Psí hřiště u Michalova
Marek  |  9.9.2019 19:48:05
Dobrý den. Nebylo by možné rozdělit psí hřiště u Michalova na dvě části? Na část pro malá plemena a část pro velká plemena? Při návštěvách tohoto hřiště pravidelně dochází k nebezpečným situacím např. šlapání mezi velkymi a malými psy. Dopadne to tak, že přítomní majitelé malých psů ze strachu připoutají psy na vodítko a při oslovení a upozornění majitelů velkých psů, že si mají psa připoutat že jinak porušují provozní řád hřiště odpoví, že jsou na hřišti a že psa nepřipoutají. Majitelé malých psů jsou ze strachu nuceni odejít. Nešlo by s tím něco udělat? Děkuji.
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 11.9.2019 7:35:43
Dobrý den,
Váš návrh předáme správci majetku.
VW.Polo u Hypernovy
Robert Žaroský  |  4.9.2019 18:08:54
Již několik týdnů nás obtěžuje opakující se spouštění "alarmu" u zaparkovaného černého vozidla Volkswagen polo na parkovišti u hypernovy. Nedávno jsem u něj viděl hlídku MP. Jsou nějaké možnosti, jak toto auto umlčet?
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 6.9.2019 8:33:41
Dobrý den, tento problém řešíme již několik dnů. Bohužel je provozovatel vozidla z druhého konce republiky a s osobou, která vozidlo naposledy užívala se nemůžeme spojit. Průběžně zkoušíme sehnat telefon řidiče.
Edit: podařilo se sehnat telefon na provozovatelku, která přislíbila nápravu
S pozdravem
Bezdomovci kempující v Přerově a WC ?
vašek  |  27.8.2019 14:56:24
Jak a proč je tolerována dlouhodobá přítomnost bezdomovců v Předmostí ? Ve 21. století mi nepřijde normální vyměšovat ve volné přírodě v blízkosti obytných budov.
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 28.8.2019 14:20:42
Dobrý den, provádíme pravidelný monitoring osob bez domova. V případě, že budete svědkem přestupkového jednání, zavolejte na naši stálou službu.
S pozdravem
Měření rychlosti v Jateční ul
Hana Dostalikova  |  26.8.2019 16:20:49
Podle Vašich stránek máte oprávnění měřit radarem rychlost i v Jateční ulici, kde je omezená rychlost na 30 km. Na rovném úseku mezi kruhovými objezdy je to spíše závodní dráha, myslím, že 70 km/ hod je dost běžná rychlost. Stává se, že při předepsané rychlosti vás auto začne předjíždět. Od cca 5 hod ranní je to při zvýšené rychlosti pocit, že spíte u dálnice. Ty pneumatiky rezonují a pokud tam ještě projede vozidlo s přívěsem, tak to je super.
Možná by mělo být značení omezené rychlosti výraznější ( v Lipníku n.B. mají v ulici myslím U Bečvy nastříkanou i 30 km červeně na vozovce). Myslím, že měření by přineslo do pokladny na pokutách pěkný balík.
Asi před 2 roky zde měřila Policie rychlost, že byla jasně vidět a najednou všichni projížděli pomaleji.. To asi není správné řešení. Pokud není řešení u řidičů, pak by bylo asi třeba něco do toho investovat ( zpomalovací vlna, tichý asfalt ?)
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 28.8.2019 14:19:45
Dobrý den,
Městská policie Přerov v současné době neprovádí měření rychlosti a neobnovovali jsme certifikaci mobilního radaru. Naše hlídky jsou přesměrovány k dohledu nad veřejným pořádkem. Obraťte se prosím na Policii ČR. Podněty k úpravě vozovky předáme příslušnému orgánu MMPr.
S pozdravem
Blokování silnice
Karel Mařík  |  7.8.2019 14:34:23
Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně "blokování silnice". Již několik let stojí v horní části ulice Ztracená ( blíže k supermarketu Penny) dvě popelnice s výstražnou páskou zákaz stání i když žádná rekonstrukce v domě neprobíhá. Byl jsem dokonce svědkem, kdy mezi páskou zaparkovala jedna starší paní, které bylo následně velmi nevybíravě vynadáno majitelem domu, který ji sdělil, že daná silnice je jeho a nikdo cizí kromě něj mu tam parkovat nebude.

Je vůbec možné takovou dobu blokovat silnici jen pro své auto? Prosím o prověření.

Mnohokrát děkuji a přeji hezký den

řidič Karel
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 8.8.2019 8:57:10
Dobrý den,
naše hlídka kontaktovala majitelku domu, situaci ji vysvětlila. Při následné kontrole se tam již popelnice nenacházely.
S pozdravem
Vjezd nákladních vozidel na nábřeží pfb
Alice Konečná  |  18.7.2019 9:30:15
Dobrý den. Chci se zeptat,jak je to nyní s vjezdem nákladních vozidel na nábřeží pfb od elektrárenského mostu. Je tam zakazová značka a vozidla nákladní vozidla tam jezdí. Děkuji. Konečná
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 1.8.2019 11:43:17
Dobrý den,
značka je stále platná a s uzavřením dalších ulic se zde zvýšil provoz. V současnosti se hlídky věnují jiným záležitostem, nicméně se pokusíme o namátkové kontroly.
S pozdravem
okrádaní hostů
michal baran  |  17.7.2019 12:20:27
dobrý den můžete prosim prověřit herna bar macao stavá se že při placení obsluha skairuje podruhé stejnou častku(opiše znova lístek a vyžaduje placení po např.zbytku hostů od stolu s tim že jejich kamarad co už odešel ješte nezaplatil,je zde už vice stižnosti na čišnici radku(vzhlefově vypadá jak sociálni připad a ja jako kolega s branže proste tomu přihližet nehodlame dekujeme
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 1.8.2019 11:40:53
Dobrý den,
až se taková situace stane, zavolejte aktuálně na naši stálou službu, abychom mohli situaci řešit.
S pozdravem
zakládání skládky- mražák Fr. Rasche
Eva Brožová  |  30.7.2019 19:47:25
Dobrý den,
od víkendu 27.-28.7. hyzdí a překáží u stanoviště tříděného odpadu na Fr. Rasche vyhozený mrazící pult. Je to přímo pod kamerou městské policie. Jak budete řešit- nebo je kamera umístěná jen z důvodu pokutování za špatné parkování?
Zakládání skládky na ulici je taky přestupek.
Děkuji
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 1.8.2019 11:39:47
Dobrý den,
kamera z MKDS byla v danou dobu nasměrována na jinou část nám. F.Rashe.
S pozdravem
Pokuta za parkovani během blokoveho cisteni
Petr Ševčík  |  5.7.2019 15:02:36
Dobry den, bohužel jsem si spletl ulici a auto nechal zaparkovane behem blokoveho čištění chtel bys se zeptat zda jste na služebně i v sobotu popriklad zda jde zaslat pres účet spz: 6ab 0676 peugeot 307 stříbrný. foto 1424 kosmakova ulice 60 pokud by bylo mozno prosim zaslat informace o platbe na email
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 11.7.2019 7:19:24
Dobrý den,
stálá služba je na služebně 24/7, takže není problém se zastavit přes víkend. Bohužel není možné probrat celou záležitost elektronicky.
S pozdravem
NOVÉ KOLO ...
JÁN PALOČKO  |  29.6.2019 12:42:04
DOBRÝ DEN VÁM VŠEM. PROSÍM, MÁM NA VÁS DOTAZ. KOUPIL JSEM SI NOVÉ HORSKÉ KOLO A RÁD BYCH VĚDĚL, JESTLI EVIDUJETE KOLA V PŘÍPADĚ KRÁDAŽE, JESTLI ANO, JAK POSTUPOVAT DÁL ? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ A PŘEJI HEZKÝ DEN A HODNĚ ELÁNU V PRÁCI. S POZDRAVEM

PALOČKO JÁN - PŘEROV.
Odpověděl: Bc. Miroslav Komínek | 1.7.2019 11:48:44
Dobrý den,
jelikož neexistuje celorepubliková jednotná evidence kol, tak tuto službu neposkytujeme. Ve chvíli, kdy bude možné dohledat např. v našem městě kolo ukradené v jiném městě, pak bude mít tato služba smysl a rádi se připojíme. Dražší kola většinou nezůstanou ve stejném městě, kde byla ukradena.
S pozdravem
< předchozí | 1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 10 | další >
 

Čísla tísňového volání

112IZS
150Hasiči
155Záchranka
156Městská policie
158Policie ČR
load